Dwbox – producent kartonów

Opakowania kartonowe

W dzisiejszych czasach, gdzie Internet otacza nas z każdej strony, zakupy internetowe stały się na porządku dziennym. Sklepy internetowe, które powstają zastanawiają się w jaki sposób mogą zabezpieczyć swoje przesyłki i gdzie znaleźć dobrego producenta kartonów. Produkowane przez nas opakowania kartonowe charakteryzują się solidną konstrukcją i wytrzymałością. Jest to bardzo ważne podczas transportu. Nikt z nas nie lubi otrzymywać uszkodzonej paczki.

cropped-Original.png

Co jest dla nas ważne i z czego produkujemy nasze kartony

Jesteśmy na rynku od kilku lat i dostarczamy nasze pudła klapowe na terenie całej Polski, a jakość, którą dostarczamy sprawiła, że wypracowaliśmy sobie na rynku pewną pozycje co daje nam możliwości rozwoju kadry, a także parku maszynowego.

Nasze kartony produkujemy z tektury:

Fala E szara i biała w gramaturach od 310 do 400

Fala B szara i biała  w gramaturach od 300 do 510

Fala C szara i biała w gramaturach od 310 do 530

Fala BC szara i biała w gramaturach od 560 do 1150

Fala EC szara w gramaturze 580

Fala EB szara w gramaturze 580

Produkujemy również:

  • kartony typu wieko dno FEFCO 301 305 306
  • kartony do mebli 409 410
  • narożniki, czapy oraz przekładki tekturowe
 

Od wielu lat specjalizujemy się w kartonach klapowych. Produkujemy i wysyłamy na terenie całej Polski, a przy większym zamówieniu możliwy bezpłatny transport samochodem ciężarowym z windą.

kartony klapowe FEFCO 200 201 202 203

Obecnie zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, a dzięki dostarczaniu dobrych jakościowo produktów, mamy możliwość to zapewnić.

Jak zamawiać?

1. Zapytanie

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji i wysłanie do nas wiadomości lub zadzwonienie w celu przedstawienia tego co potrzebujesz i czy możemy pomóc. Odpowiadamy bardzo szybko

2. Wycena

Mając zapytanie telefoniczne lub mailowe mamy możliwość przygotowania wyceny i dostarczeniu jej w formie przez Ciebie akceptowalnej. Zazwyczaj jest to wycena telefoniczna lub mailowa.

3. Decyzja

Kiedy juz masz wszystkie odpowiednie informację od Ciebie zależy podjęcie decyzji czy chcesz z nami współpracować. Poczytaj o nas i podejmij decyzję, a także zakceptuj warunki i termin realizacji.

4. Realizacja

Mamy już wszystko, możemy przystąpić do realizacji.

Opinie klientów

Złóż zapytanie
Wpisz swoje imię
Podaj numer telefonu w celu szybkiego kontaktu
Podaj adres e-mail do kontaktu

0