Dwbox – producent kartonów

Opakowania kartonowe Wrocław 2022

W dzisiejszych czasach kartony otaczają nas z każdej strony i są one uznawane za bardzo ekologiczne opakowania. Możemy się zastanawiać jak one powstają i czy rzeczywiście jest to prawda? – dowiedzmy się więcej o tym jak powstają kartony i poznajmy ich tajemnice

Z czego się składają?

Producenci pudełek kartonowych tworzą je z materiału papierniczego. Jest to tektura. Uznawana jest za najbardziej wytrzymały materiał, natomiast sama tektura jest produkowana z masy papierniczej. W naszej firmie, gdzie produkujemy nasze kartony mamy następujące gramatury:

– Fala E szara i biała w gramaturach od 310 do 400
– Fala B szara i biała w gramaturach od 300 do 510
– Fala C szara i biała w gramaturach od 310 do 530
– Fala BC szara i biała w gramaturach od 560 do 1150
– Fala EC szara w gramaturze 580
– Fala EB szara w gramaturze 580
Masa papiernicza powstaje z makulatury, a opakowania kartonowe produkuje się z tektury falistej. Z jednych najważniejszych cech, który musi posiadać pudło klapowe jest jej wytrzymałość i sztywność. To one sprawiają, że rzeczy, które znajdują się w środku są bezpieczne.

 

Jakie zastosowanie naszych kartonów?

To niesamowite, że w dzisiejszych czasach w dobie pandemii, ale także sporych ilości zamówień internetowych bardzo często nasze zakupy dostajemy w określonych opakowaniach kartonowych. Firmy, które zajmują się sprzedażą swoich produktów muszą znaleźć solidnego wykonawce, który może ich zaopatrzyć w takie kartony. Są one bardzo ważne, ponieważ kiedy przesyłka zostanie uszkodzona, karton może zapobiec uszkodzeniu sprzętu lub rzeczy, które znajdują się w środku.
Producent opakowań kartonowych Wrocław powinien zadbać o każdy moment produkcji, aby końcowy efekt przerósł najśmielsze oczekiwania klienta.

opakowania kartonowe Wrocław
opakowania kartonowe Wrocław

Pudła klapowe Wrocław czym się charakteryzują?

Specjalizujemy się w pudłach klapowych to ich produkujemy bardzo dużo i dostarczamy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie całego kraju. Mają one zastosowanie praktycznie w każdej branży, ale najczęściej są one spotykane w branży przemysłowej. Kartony klapowe są to pudla, które można zamknąć i zakleić. Niesamowitą zaletą tych kartonów jest to, że umożliwiają bezpieczne przenoszenie rzeczy, a co za tym idzie ułatwiają transport i przechowywanie przedmiotów. Są proste i łatwe w użyciu, dlatego są one bardzo popularne i można je spotkać w każdej branży na każdym kroku.

Jak znaleźć dobrego producenta opakowań kartonowych we Wrocławiu?

Jest to bardzo dobre pytanie, ponieważ firm na rynku jest bardzo dużo i mamy w czym wybierać. Pierwszym etapem na który trzeba zwrócić uwagę jest podejście właściciela, pracowników firmy do naszego zlecenia. W momencie kiedy dostajemy wyczerpującą odpowiedź na nasze pytanie, a także czujemy, że osoba chętnie podchodzi do rozmowy i rzeczywiście chce nam pomóc jest to niewątpliwy plus. Warto również sprawdzić realizacje, opinie na temat danej firmy. Popytać znajomych czy również mieli doświadczenia z inną firmą lub mają kogoś z polecenia, albo zaufać swojej intuicji i zdecydować się bez konsultacji.
Jeśli zależy Tobie na dostarczeniu opakowań kartonowych we Wrocławiu z chęcią odpowiemy na Twoje zapytanie, a także pomożemy. Szybki kontakt telefoniczny lub złóż zapytanie mailowe, odpowiadamy bardzo szybko i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w pudełkach klapowych i dostarczamy jakość na terenie całej Polski.

 

0